Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

8.02.2007
czwartek

iPod zabija…

8 lutego 2007, czwartek,

W Nowym Jorku rozpoczęła się dyskusja nad zmianami w prawie, które mają zakazywać używania iPodów oraz innych gadżetów elektronicznych przez pieszych podczas przechodzenia przez ulicę. To odpowiedź rajców miejskich na coraz liczniejsze wypadki spowodowane przez zasłuchanych w muzyce przechodniów. Jak donosi International Herald Tribune, łamiący prawo byliby karani mandatem w wysokości 100 dolarów.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 6

Dodaj komentarz »
 1. hmm beda karac ludzi za to ze sa kretynami i nie rozgladaja sie przed wejsciem na ulice? Najlepiej zakazac uzywania wszystkiego na ulicy bo jest to niebezpieczne:)

 2. To, że w NY też są kretyni u władzy, napawa pewną otuchą… 🙂

 3. Moj iPod jeszcze nikogo nie zabil, ale ja chodze z nim regulatnie do psychoterapeuty.

  NO BLOOD FOR BLOOMBERG STOP THE iPod MASSACRE!

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. Tylko w USA ;]

 6. Badania wskazują, że 99% ofiar wypadków na jezdni była ubrana. Proponuję zakazać przechodzenia przez jezdnię w ubraniach.

 7. Możemy się z tego śmiać… ale ostatnio widziałem kretyna, który prowadził samochód ze słuchawkami na uszach. Przechodząc przez jezdnię i jednocześnie słuchając ipoda, czy rozmawiając przez komórkę stwarzasz zagrożenie w ruchu drogowym. Przypomina mi się historia pewnego pijanego pieszego, który wtargnął na jezdnię, pech chciał, że przed radiowóz. Policjanci wlepili gościowi mandat i dali punkty karne za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym.