Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

27.03.2007
wtorek

Raport, wykłady i Wrocław

27 marca 2007, wtorek,

Na prowadzonej przez PWA witrynie Kultura 2.0 udostępnione zostały zapisy wykładów zagranicznych gości grudniowej konferencji oraz przygotowany po niej raport.

Pliki MP3 z zapisem wykładów można znaleźć tutaj. Zachęcamy też do lektury raportu. Stanowi on nie tyle podsumowanie konferencji, co przegląd problemów związanych z ideą „kultury 2.0”. Dlatego chcielibyśmy, żeby stanowił on dopiero początek, a nie podsumowanie dyskusji związanej z tym projektem. Bardzo liczymy na Wasze komentarze.

26 kwietnia we Wrocławiu odbędzie się druga odsłona Kultury 2.0. Wydarzenie to nie będzie jednak bezpośrednią kontynuacją warszawskiej imprezy – jako sympozjum towarzyszące festiwalowi twórczości telewizyjnej Prix Visionica będzie koncentrować się na kwestiach związanych z produkcją audiowizualną. Wśród gości znajdą się m.in. Derrick de Kerckhove oraz doskonale przyjęty w Warszawie Alexander Bard. W trakcie sympozjum zaprezentujemy też wspomniany wcześniej raport. Zachęcamy do przybycia – podobnie jak w wypadku grudniowej konferencji, aby móc wziąć w niej udział, wystarczy się zarejestrować.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. teraz to już otwórz tylko kodeks pracy