Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

20.04.2007
piątek

Wrocław: konferencja Kultura 2.0, wersja 2.0

20 kwietnia 2007, piątek,

W najbliższy czwartek odbędzie się druga odsłona konferencji „Kultura 2.0”, tym razem we Wrocławiu, w ramach Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Telewizyjnej Prix Visionica. Na zakończenie tej jednodniowej konferencji będziemy razem z Mirkiem Filiciakiem opowiadać o tezach raportu z poprzedniej edycji konferencji – tematach, o których piszemy na bieżąco na naszym blogu. Będziemy opowiadać o programie komputerowym wypuszczonym w latach 80-ych przez zespół Papa Dance, oglądaniu seriali telewizyjnych bez telewizora czy amatorskiej twórczości nagrywanej przez załogę amerykańskiego lotniskowca w Zatoce Perskiej. Podejmiemy też próbę zwięzłego zdefiniowania, czym jest Kultura 2.0. Serdecznie zapraszamy, więcej informacji i formularz rejestracyjny na stronie konferencji.

(W Amsterdamie pod koniec maja odbędzie się konferencja „Cultuur 2.0„. Nie mamy z nią żadnego związku, choć organizuje ja organizacja Virtueel Platform, z którą współpracuje gość naszej grudniowej konferencji Rob van Kranenburg. Czujemy się więc trochę jak motyl z Amazonii, który poruszając skrzydełkami spowodował wahania na giełdzie w Nowym Jorku).

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop