Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

8.11.2007
czwartek

Szukamy korektorów polskiego tłumaczenie GCBC

8 listopada 2007, czwartek,

Umieściłem na wiki CC PL surowe tłumaczenie filmu „Good Copy Bad Copy” (który pokazywaliśmy na wtorkowym spotkaniu z cyklu Kultura 2.0). Prosimy wszystkie osoby, które są zainteresowane jego wykorzystaniem o pomoc – do 20 listopada chcemy je oczyścić z błędów. Zapraszamy więc serdecznie do wprowadzenia korekty na wiki – jednocześnie prosimy o nie kopiowanie tekstu do innych miejsc w sieci, gdyż jest to wersja niedopracowana.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 7

Dodaj komentarz »
 1. A jak to przerobić na wersję zrozumiałą dla programu odtwarzającego?

 2. Trackback chyba nie działa, albo ja nadal nie kumam jak to działa … anyway:
  http://wariat.jogger.pl/2007/11/16/good-copy-bad-copy-napisy/

 3. no dobrze.. 20 listopada minął, a ja jakoś nie widzę udostępnionych napisów w wersji oficjalnej.. coś nie tak poszło, czy po prostu ktoś zapomniał o tej sprawie?

 4. Reklama
  Polityka_blog_komentarze_rec_mobile
  Polityka_blog_komentarze_rec_desktop
 5. @faramir
  rzeczywiście, z mojej perspektywy „coś poszło nie tak” – tzn. mimo sporego zainteresowania *gotowymi* napisami nie znalazł się nikt, kto byłby gotów sczytać *niemal gotowe* napisy przygotowane przez nas – tak, by doszlifować je do stanu perfekcji (który chcielibyśmy osiągnąć)

  Jednym słowem możemy pisać ile chcemy o „produkcji partnerskiej”, „oddolnym tworzeniu”, ale – w tym przynajmniej wypadku – nic takiego nie zachodzi.

 6. no i sprawa napisow ucichla?

 7. no cóż, jak pisał Alek dawno, dawno temu – coś poszło nie tak… ale zawsze można przekleić do pliku tekstowego to, co jest na stronie stworzonej z myślą o edycji: http://creativecommons.pl/wiki/index.php/GCBC_PL