Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

19.11.2007
poniedziałek

Prezentacja projektu Creative Commons na warszawskiej ASP, 22 listopada

19 listopada 2007, poniedziałek,

W najbliższy czwartek będę, razem z Krzysztofem Siewiczem (prawnikiem i koordynatorem prawnym Creative Commons Polska), opowiadał o wolnych licencjach Creative Commons na spotkaniu dla studentów ASP. Wstęp na spotkanie jest jednak wolny, więc zapraszam wszystkich zainteresowanych. Poza ogólną prezentacją modelu CC chcemy skupić się na wytłumaczeniu, jak wolne licencje mogą w praktyce przydać się artystom.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 22 listopada, o godzinie 18.30, w sali 209 w Pałacu Czapskich – Raczyńskich (Budynek A) na warszawskiej ASP. Jest ono częścią warsztatów na temat prawa autorskiego prowadzonych dla studentów ASP przez Koło Naukowe Własności Intelektualnej przy Wydziale Prawa i Administracji UW.

Detale na stronie Koła.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
  1. Pingback: makowski und pepe : Akademia Kreatywności? ;-)

  2. Pałac jest Czapskich – Raczyńskich a nie Krasińskich.

  3. Już poprawiam. Ale muszę przyznać, że „Czapskich – Krasińskich” ma spory urok i na pewno istnieje w jakiejś rzeczywistości równoległej / wyimaginowanej.