Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

4.12.2007
wtorek

GCBC w DKF Socjologów w Warszawie, 7 grudnia

4 grudnia 2007, wtorek,

Dobra wiadomość dla tych, którzy przegapili pokaz „Good Copy Bad Copy” w ramach spotkań „Kultura 2.0” – DKF Socjologów we współpracy z pismem „Krytyka polityczna” organizuje w ten piątek pokaz filmu. Dodatkowa atrakcja – dyskusja z udziałem Jarosława Lipszyca (Fundacja Nowoczesna Polska) i Bogusława Pluty (ZPAV).

Szczegóły tutaj.

Korzystając z okazji zapraszam wszystkich, którzy dziś wieczorem będą w pobliżu klubokawiarni Chłodna 25, na nasze spotkanie pt. „Młoda polska animacja”. Szykujemy liczne atrakcje.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
 1. Dzisiaj puszczam film studentom podczas zajęć. Szkoda, że nigdzie w sieci nie ma pliku z napisami. Niewypuszczanie go z obawy, że po sieci rozejdzie się błędna wersja (nie pamięam, gdzie to wyczytałem), jest moim zdaniem błędne.

  Co prawda udało mi się zrobić plik z napisami (co okazało się banalnie proste), ale straciłem sporo czasu googlując, jak to zrobić. Nie można na wiki, gdzie są napisy, dodać linku do pliku beta? Ułatwiłoby to życie wielu osobom.

  Pozdrawiam

 2. Przepraszam tłumaczy filmu, jeśli mój powyższy komentarz można odebrać jako roszczenie. Absolutnie nie o to mi chodziło. Chciałem jedynie zasugerować, że warto wypuszczać plik tekstowy jeszcze przed wypuszczeniem poprawionego ostatecznie tłumaczenia, bo zwiększa to już teraz krąg odbiorców filmu.

  Pozdrawiam serdecznie (poza tym przy komunikacji wyłącznie tekstowej znika możliwość uzupełnienia komunikatu barwą głosu, mimiką, gestem, może stąd nieporozumienie).

 3. to ja polecam skrypt napisany przez niejakiego Wariata, który rozwiązuje ten problem – tzn pozwala z tego co jest wygenerowac plik dzialajacy jako podpisy doklejane do filmu. w sumie jak juz ktos taki plik wygeneruje, to moglby go zamiescic / dokleic do wiki.
  http://wariat.jogger.pl/2007/11/16/good-copy-bad-copy-napisy/