Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

11.03.2008
wtorek

„Młoda polska animacja” po raz drugi – spotkanie K20, tym razem we Wrocławiu

11 marca 2008, wtorek,

W najbliższy piątek PWA organizuje we Wrocławiu spotkanie z cyklu „Kultura 2.0” poświęcone młodej polskiej animacji. Pierwsze spotkanie na ten temat organizowaliśmy w styczniu na Chłodnej w Warszawie.

Obecne spotkanie będzie remiksem poprzedniego – Marcina Giżyckiego zastąpi Piotr Dumała, więc i dyskusja potoczy się zapewne inaczej. Tak jak poprzednio, pokażemy „Drzazgę” Wojtka Wawszczyka (który będzie drugim gościem spotkania) oraz kilka innych animacji. Porozmawiamy też na pewno o „Piotrusiu i Wilku”, nagrodzonej Oscarem animacji, którą współprodukowało łódzkie studio Se-ma-for.

Spotkanie odbędzie się w ramach obchodów jublieuszu 60-lecia animacji polskiej, które to obchody PWA koordynuje. Więcej informacji o spotkaniu na stronie wydawnictwa.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 4

Dodaj komentarz »
  1. Supeł, jesteście coraz bliżej Katowic 🙂

  2. jah, mam nadzieje, ze bedzie okazja sie poznac, byloby super. Marceli, do katowic jeszcze kiedys, miejmy nadzieje, dotrzemy!

  3. Jakby co, to w Katowicach służe pomocą organizacyjną i namiarami na parę miejsc, gdzie można by to zorganizować 🙂