Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

29.03.2008
sobota

Stranger Festiwal – zaproszenie na warsztaty wideo w Warszawie

29 marca 2008, sobota,

Stowarzyszenie Kultura miejska organizuje w Warszawie, w ramach międzynarodowego festiwalu Stranger Festival, warsztaty wideo.

Stranger Festival to festiwal sztuki wideo pomyślany w całkiem fajny sposób – ogólnie rzecz biorąc jest to konkurs krótkich filmów wideo (1-5 minut). Ale organizatorzy festiwalu równocześnie organizują kilkadziesiąt warsztatów, w czasie których uczestnicy mogą nabyć umiejętności przydatne w części konkursowej. Do tego struktura festiwalu jest otwarta i współtworzona przez uczestników, a festiwalowe prace będą zaczynem otwartego archiwum wideo. Jednym słowem, dużo tu wątków związanych z kulturą 2.0.

Z tego powodu kibicuję zarówno warsztatom, jak i festiwalowi. Warsztaty odbędą się w pracowni vlep[v]net między 5 i 13 kwietnia, więc już za kilka dni – chętni (w wieku 15-25 lat) mogą się zgłaszać do 1 kwietnia. Szczegóły na stronie stowarzyszenia.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop