Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

4.02.2009
środa

Konferencja „Journalism on the road. Media 2.0”

4 lutego 2009, środa,

22-25 lutego odbędzie się w warszawie konferencja pt. „Journalism on the road. Media 2.0”. Impreza jest skierowana przede wszystkim do dziennikarzy studenckich, ale może być też interesująca dla wszystkich interesujących się dziennikarstwem obywatelskim, amatorskim czy oddolnym. Wśród uczestników konferencji będzie duża grupa młodych dziennikarzy z całej Europy – będzie więc też okazja do wymiany doświadczeń.

Konferencja zapowiada się ciekawie: oprócz serii prezentacji i dyskusji odbędzie się na przykład gra uliczna. Do tego ma nietypowych organizatorów: są nimi właściciele dwóch warszawskich hosteli, którzy chcą promować Warszawę i słusznie uznali, że najlepszym sposobem na to jest pokazanie jej młodym dziennikarzom (te same hostele zainicjowały wcześniej stworzenie alternatywnej mapy po Warszawie „Use It Warsaw”.

Udział w konferencji jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona. Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany udziałem – skontaktujcie się z organizatorami pod adresem aleksandra@studentmediawarsaw.pl. Dla czytelników naszego bloga przewidziano kilka miejsc, a osoby spoza Warszawy mają zapewniony nocleg.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop