Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

16.03.2009
poniedziałek

Piątek 20.03 – dwie konferencje o mediach i demokracji (w Warszawie)

16 marca 2009, poniedziałek,

Pod koniec tygodnia odbędą się w Warszawie dwie konferencje poświęcone mediom i demokracji. Niestety nachodzą na siebie – a na szczęście odbywają się relatywnie blisko siebie, więc można skakać z jednej na drugą.

Pierwsza to konferencja New Media New Democracy w Fabryce Trzciny, organizowana (chyba) przez Ambasadę USA. Początek już w czwartek, 19-ego po poludniu, a sedno programu dzień później. Najbardziej cieszą goście z zagranicy: Joe Rospars, dyrektor ds. nowych mediów kampanii wyborczej Baracka Obamy; oraz David Silver, aktywista i działacz internetu prowadzący od lat Resource Center for Cyberculture Studies.

Druga to organizowana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Obywatelskich i Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej konferencja nt. dziennikarstwa obywatelskiego. Wśród prelegentów prof. Wiesław Godzic, prof. Maciej Mrozowski, Oliwia Piotrowska, Piotr Waglowski oraz ja sam (będę opowiadał o Creative Commons w kontekście dziennikarstwa).

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Niestety, nie będzie mnie na konferencji i szczerze mówiąc moje nazwisko jest na liście prelegentów chyba przez pomyłkę…

  2. Tak, przepraszamy. Program jest już zmieniony. Mieliśmy nadzieję, że będziemy jednak mieli okazję gościć Oliwię. Zapraszamy do wysłuchania Andrzeja Pieczyraka.