Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

9.02.2010
wtorek

Młodzi i media – premiera raportu

9 lutego 2010, wtorek,

24 lutego odbędzie się premiera raportu „Młodzi i media”.

Raport jest owocem trwających już ponad rok (zaczęło się od wpisu na blogu) prac 10-osobowego (nie licząc poproszonych o pomoc ekspertów) zespołu nad etnografią młodych ludzi korzystających z nowych technologii komunikowania. Bardzo chciałbym, żeby stał się impulsem do dyskusji o kategoriach, w których opisujemy kulturę, ale też do odkłamania pewnych mitów, które w myśleniu o nowych mediach wciąż powracają.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam na mini-konferencję, podczas której zaprezentowane zostaną główne tezy raportu, odbędą się też dwie dyskusje na jego temat – impreza będzie mieć miejsce w siedzibie Agory, a wszystkie szczegóły (ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, trzeba się zarejestrować mailowo) znajdziecie tutaj.

Raport oczywiście będzie dostępny w całości do pobrania w sieci, planowana jest także publikacja dodatkowych materiałów związanych z projektem. Do tematu będę też wracać na blogu. Szczegóły wkrótce.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
  1. Cieszę się, że tak szybko pojawiają się efekty Waszej pracy. Tak mnie interesują wnioski, że wybieram się na premierę. Do zobaczenia!

  2. w takim razie do zobaczenia!

  3. To fakt. Ciekawość jest ogromna:) Do zobaczenia.