Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

28.06.2010
poniedziałek

Skomentuj „Młodych i media”

28 czerwca 2010, poniedziałek,

Pod adresem http://www.mim.swps.pl uruchomiliśmy stronę, na której możecie podzielić się swoimi uwagami na temat raportu „Młodzi i media„.

Trwało to chwilę (tak, wiem, zapewne zbyt długą), ale wierzę, że na takie działania nigdy nie jest zbyt późno:

Zmiany, których próbą opisu i konceptualizacji są „Młodzi i media”, dotyczą również obszaru badania kultury. Dlatego uznaliśmy, że udostępniany od początku na wolnych licencjach raport powinien być otwarty nie tylko na poziomie dystrybucji. Wybierając taką formę publikacji liczymy na to, że ta strona stanie się miejscem dyskusji na temat kulturowego i społecznego znaczenia nowych technologii komunikowania.

Jeśli więc znajdziecie trochę czasu, czytaliście raport i zechcecie go skomentować, będziemy wdzięczni. Oczywiście przedsięwzięcie traktujemy też jako eksperyment – jesteśmy ciekawi, na ile skuteczne może być otwarcie tego typu opracowań na recenzje spoza obszaru akademickego. Jasne, sporo komentarzy znalazło się w sieci (także na tym blogu), chcemy jednak sprawdzić, czy uda się je jakoś uporządkować.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 3

Dodaj komentarz »
  1. Znakomity pomysł. Podwyższa i tak ogromną wartość tego badania, z chęcią dodam swoje komentarze i będę polecał tę możliwość potencjalnie zainteresowanym znajomym. Według mnie raport ten, choć nie do końca zgadzam się ze wszystkimi wnioskami, udowadnia, że wciąż można pisać naprawdę świetne etnografie, użyteczne tak w sferze akademickiej, jak i poza nią.

  2. Dzięki 🙂

  3. PODAJ DALEJ, PRZYŁĄCZ SIĘ DO AKCJI ROZPOWSZECHNIANIA TEGO KOMENTARZA: polityka.wykop.pl/ramka/600919/swietny-komentarz-na-forum-tvn24-ciekawe-kiedy-usuna/