Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

14.06.2011
wtorek

Zapraszam na urodziny Creative Commons Polska, 21 czerwca

14 czerwca 2011, wtorek,

Sześć lat temu powstały polskie wersje licencji Creative Commons. Choć licencje działają głównie w sieci, to z okazji urodzin bardzo chcemy spotkać się z Wami w realu. Dlatego wszystkich przyjaciół CC Polska, użytkowników licencji i ciekawych tego jak działamy zapraszamy tego dnia na Mińską 25 (do siedziby Centrum Cyfrowego) na wspólną zabawę.

 

W ramach urodzin organizujemy spotkanie w ramach międzynarodowego cyklu CC Salon, w trakcie którego zaprezentują się, w krótkiej i barwnej formie, otwarte projekty używające licencji Creative Commons (m.in. Filmaster, Fundacja Nowoczesna Polska, PanGenerator), będziemy mapować przestrzeń urodzin dzięki Open Street Map oraz grając we frisbee, badmintona i inne gry, które Wy również zechcecie przynieść ze sobą. Zapewniamy napoje i poczęstunek, ale zachęcamy też do przygotowywania własnych smakołyków.

Startujemy o godz. 18:30 na Mińskiej 25 (mapka) z CC Salonem – godzinną sesją krótkich prezentacji. Od 19.30 bawimy się, rozmawiamy i mapujemy okolice. Wieczorem pokaz i koncert PanGeneratora. Następnie live act DJa Volodymyra, polsko-ukraińskiego artysty, który w swej twórczości łączy elementy ukraińskiego folku z nowoczesną muzyką elektroniczną, dźwiękami fabryk, maszyn i elektrowni. Podczas jego występu Michał Szota przedstawi generowane na żywo syntetyczne wizualizacje.

Jeśli chcesz zaprezentować swój otwarty projekt, którego jeszcze nie znamy napisz do nas email.

Startujemy o godz. 18:30 na Mińskiej 25 (mapka) z CC Salonem – godzinną sesją krótkich prezentacji. Od 19.30 bawimy się, rozmawiamy i mapujemy okolice. Wieczorem pokaz i koncert PanGeneratora.

Gdzie: biuro Creative Commons Polska, ul. Mińska 25, bud. 74 (mapa)
Kiedy: 18.30 do nocy (zapraszamy od 18.00)

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop