Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

27.07.2011
środa

Wakacyjne medialaby – czekamy na zgłoszenia

27 lipca 2011, środa,

Kontynuując wakacyjną tradycję medialabową, zapoczątkowaną w ubiegłym roku w Chrzelicach, zapraszamy do Lublina i Warszawy.

MEDIALAB LUBLIN

MediaLab Lublin odbędzie się w dniach 25-29 sierpnia, a jego uczestnicy będą mogli wziąć udział w jednym z trzech warsztatów. Będą to prowadzona przez Pawła Cyrtę Medialabowa Orkiestra (nauka programowania muzyki i tworzenia instrumentów), programowanie infografik w oparciu o otwarte dane pod okiem Krzysztofa Trzewiczka oraz Jeden Dzień – projekt digitalizacji lokalnego dziedzictwa i tworzenia archiwum współczesności (prowadzą Marcin Wilkowski, Maciek Rynarzewski i Grzesiek Stunża).

Ponadto we współpracy z warszawskim Hackerspace zorganizowane zostanie spotkanie o druku 3d, a Paweł Janicki z WRO Art Center wspólnie z grupą współpracowników przygotują projekt oparty o dane pochodzące ze skanowania sieci komunikacyjnych.

MEDIALAB WARSZAWA

na który złoży się cykl warsztatów obejmujących tematyką SuperCollidera (1-5 sierpnia, prowadzący: Denis Kolokol), Processing (18-22 sierpnia, prowadzący: Krzysztof Trzewiczek), digitalizację dziedzictwa (1-2 października, prowadzący: Marcin Wilkowski) oraz tworzenie otwartych map w serwisie OpenStreetMap (wrzesień, termin do potwierdzenia, prowadzący: Andrzej Zaborowski).

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdziecie tutaj: www.labkit.pl.

Czytajcie, rejestrujcie się i do zobaczenia!

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop