Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

30.01.2012
poniedziałek

Wokół „Obiegów kultury” – spotkania i konferencje

30 stycznia 2012, poniedziałek,

W najbliższym czasie przewidujemy kilka spotkań, podczas których będziemy z Alkiem i Justyną mówić o raporcie „Obiegi kultury”. Pierwsze już jutro w Agorze.

Jeśli macie wolną chwilę, wpadnijcie – powinno być ciekawie, bo rozmowa o skali obiegu nieformalnego będzie punktem wyjścia do rozmowy o tym, jak w tej sytuacji ma sobie radzić biznes. Szczegóły tutaj.

Na tym jednak nie koniec. Spotkanie o obiegach kultury i dyskusja o tym, jakich badań potrzeba, żeby zracjonalizować politykę w tej kwestii, odbędzie się w ramach seminariów prowadzonych przez Edwina Bendyka, w Collegium Civitas, 15 lutego. W spotkaniu wezmą m.in. udział panie Agnieszka Odorowicz oraz Beata Stasińska.

Planujemy też kilka „wyjazdowych” sesji związanych z raportem. Nie znam jeszcze konkretnych terminów, ale najprawdopodobniej zorganizowane zostaną spotkania w Toruniu, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Szczegóły podamy tutaj, gdy tylko sami je poznamy.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 2

Dodaj komentarz »
  1. Gdybyście zechcieli opowiedzieć o raporcie także w Łodzi, serdecznie zapraszam w imieniu tutejszego klubu Krytyki Politycznej. (Kontakt na podany email; bardzo dziękuję!).

  2. Pierwsze co pomyślałem – a gdzie Łódź. Miejsce z pewnością się znajdzie.