Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

27.08.2012
poniedziałek

Festiwal K2.0 – open call

27 sierpnia 2012, poniedziałek,

Pod koniec października odbędzie się kolejny festiwal Kultura 2.0 – nie tylko konferencja, ale też cykl imprez w Warszawie. Organizujący to przedsięwzięcie Narodowy Instytut Audiowizualny ogłosił „open cal” – jeśli macie pomysły na prace lub wydarzenia towarzyszące festiwalowi, po prostu je zgłoście.

Szczegóły znajdziecie tutaj.

A o samej imprezie pewnie tu jeszcze napiszemy, bo uczestniczymy z Alkiem w przygotowaniu części jej programu. Biorąc pod uwagę, że cały cykl liczy już sobie 6 lat, bardzo chcielibyśmy w tym roku przemycić jak najwięcej wątków krytycznych związanych z wciąż niewielkim wpływem otwartościowej logiki na funkcjonowanie instytucji kultury. Wśród kontekstów festiwalu chcielibyśmy eksponować nie tylko ładnie brzmiące hasła, ale też wątki takie jak konflikt czy kryzys. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop

Komentarze: 1

Dodaj komentarz »
  1. Dzień Dobry
    Ja nie na temat. Po wejściu na tę stronę pojawia mi się ostrzeżenie przed uruchomieniem apletu Javy. Dzieje się tak zarówno pod Firefox i Chrome. Możecie sprawdzić o co chodzi?