Reklama
Polityka_blog_top_bill_desktop
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot1
Polityka_blog_top_bill_mobile_Adslot2
Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości Kultura 2.0 - Cyfrowy wymiar przyszłości

8.01.2013
wtorek

„Tajni kulturalni” – premiera nowego raportu

8 stycznia 2013, wtorek,

W poniedziałek, 14 stycznia, o godzinie 17:00, w warszawskiej klubokawiarni Państwomiasto przy Andersa 29 odbędzie się premiera naszego kolejnego raportu, „Tajni kulturalni”. Zapraszamy – zarówno do udziału w spotkaniu, jak i lektury tekstu.

Raport, stanowiący swoistą kontynuację „Obiegów kultury” i przygotowany przez dział badawczy Centrum Cyfrowego, poświęcony jest pośrednikom zaangażowanym w rozpowszechnianie treści kultury w Sieci. Ludziom, którzy z jednej strony ułatwiają wielu Polakom dostęp do interesujących treści, z drugiej – pasożytują na treściach wyrywanych z obiegu komercyjnego i wchodzą w konflikt z prawem. Więcej informacji o samym raporcie znajdziecie w tekście w „Dwutygodniku”, dokument (rozpowszechniany na licencji CC BY) pojawi się na stronie Centrum Cyfrowego po spotkaniu.

Co do spotkania, to oprócz autorów prawie w komplecie (będę ja, Anna Buchner i Katarzyna Zaniewska, zabraknie Michała Danielewicza), weźmie w nim udział dwóch spośród komentatorów – Alek Tarkowski i Mateusz Halawa. Będzie prezentacja raportu, a później dyskusja – a w międzyczasie kawa i ciastka. Do zobaczenia.

Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_mobile
Reklama
Polityka_blog_bottom_rec_desktop